Prace plastyczne

Prezent na Dzień Ojca - krawat kopia

Krawat dla taty na Dzień Ojca

Jak pomóc dziecku stworzyć samodzielnie prezent dla taty? Dzidziusiowo.pl przychodzi z pomocą. Przypominamy, że Dzień Ojca wypada 23 czerwca.

 

 

 

 

Wersja 1. papierowy krawat do zawieszenia na szyję

Wybierz krawat, który dasz ojcu. Wystarczy go wydrukować, wyciąć i podkleić zaznaczoną zakładkę. Przez powstałą pętelkę przewlekamy sznurek lub wstążkę. Idealny prezent dla idealnego taty gotowy w 5 minut! Wystarczy zawiesić na szyję.

 

By pobrać do druku, kliknij w obrazek

Krawat dla taty na Dzień OjcaKrawat dla taty na Dzień Ojca
Krawat dla taty na Dzień OjcaKrawat dla taty na Dzień Ojca

 

 

Wersja 2. krawat - laurka

Poniżej zamieściliśmy kolejną propozycję krawatów, które dziecko może sprezentować z okazji Dnia Ojca, czyli krawato-laurka. Wystarczy wydrukować laurkę na karcie A4, złożyć wzdłuż przerywanej linii i odciąć zbędną część kartki. Środek maluch może pokolorować lub jeżeli już potrafi, wpisać życzenia. Dla bardziej twórczych dzieci zamieściliśmy również dwa czyste szablony, które dziecko może pokolorować samodzielnie według uznania.

 

By pobrać do druku, kliknij w obrazek

Krawat dla taty na Dzień OjcaKrawat dla taty na Dzień OjcaKrawat dla taty na Dzień Ojca
Krawat dla taty na Dzień OjcaKrawat dla taty na Dzień OjcaKrawat dla taty na Dzień Ojca

 

Przeczytaj również:

Medal dla taty

Dzień Ojca - najlepszy prezent dla taty


Komentarze
Dodaj komentarz
Styczeń 4, 2019
Mój przyjaciel i ja staramy się o dziecko już ponad siedem lat, mieliśmy płodności klinice w ciągu wielu lat, zanim ktoś powiedział mi, aby skontaktować się z rzucającego to zaklęcie, który jest tak potężny, nazywa Agbazara świątynia dla niego, aby mi pomóc zajść w ciążę,i cieszę się, że zwróciliśmy się do lekarza AGBAZARA, bo jej ciąża zaklęcie umieścić nas w spokoju, i szczerze wierzę mu, uprawnienia i bardzo pomógł nam również, jestem wdzięczny za wszystko, co zrobił. skontaktuj się z nim przez e-mail: ( agbazara@gmail.com ) lub WHATSAPP; ( +2348104102662 ) jeśli próbujesz dostać się do dziecka, ma uprawnienia, aby to zrobić.