Eko Rodzice

Klocki Hocki czyli zabawki EKO z PL!

Dobre, bo polskie. Prawda czy marketing bez pokrycia? Stykając się z Hockami Klockami zdecydowanie można odzyskać wiarę w rodzime produkty! Swoimi realizacjami Grupa Projektowa od Rzeczy skutecznie przekonuje, że warto zwrócić uwagę na produkty z Polski.

hocki-klocki-550x350

 

 

 

Jaki może być efekt połączenia talentu i kreatywności absolwentów krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych projektujących na potrzeby najmłodszych? Jak mówią twórcy ‘(…) odważny, innowacyjny design’*.

W przypadku Klocków Hocków założenia projektowe twórców przełożyły się bezpośrednio na kształt, materiał i wykonanie zabawek. Efekt? Mnóstwo radości i kreatywnej zabawy : )

 

Co to są Hocki?

Tekturowe klocki, które dzięki łatwemu sposobowi łączenia umożliwiają konstruowanie budowli w wielkiej skali. Dzięki 4 podstawowym modułom (duży kwadrat, trójkąt, prostokąt i mały kwadrat) może powstać naprawdę niezliczona ilość układów.

Klocki dostępne są w 3 zestawach: Zamki (78 klocków), Domki (52 klocki) oraz Kosmos (18 klocków).

hocki-klocki

 

Cechy szczególne?

HOCKI wykonane są z szarej tektury. Czysta powierzchnia elementów zachęca do rysowania, wycinania i nadawania im dowolnych kształtów. Duży gabaryt klocków uczy współpracy i integracji. Dzięki łatwemu łączeniu elementów, klocki zachęcają do budowania własnych budowli, pobudzając tym samym dziecięcą wyobraźnię (w tym wyobraźnię przestrzenną).

 

hocki-klocki

 

Budowle mogą zawierać ruchome elementy, np. drzwi, okna na zawiasach etc. Przykładowe budowle (możliwe do skonstruowania za pomocą elementów zawartych w zestawie) dla ułatwienia pokazane zostały na opakowaniu. Zestawy pakowane są w ekologiczne pudło z tektury.

Wszystkie zestawy dostępne są w sklepie z designerskimi i ekologicznymi produktami dla dzieci Bavi.pl (dział Zabawki/ECO).

 

Źródło: Bavi.pl
 

Komentarze
Dodaj komentarz
Styczeń 11, 2016
Super pomysł te klocki. Zaproponuje je mojemu synowi do zabawy.
Listopad 28, 2014
A ja lubię eko zabawki z kabum.pl . Zabawki bezpieczne, w pełni ekologiczne dla dzieci w każdym wieku. Moja córka uwielbia.